Martellato Форма для льодової скульптури MIR08

- В наявності
- Код: (Склад 40) MIR08
26 118 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для льодових скульптур Martellato MIR08. Виготовлено зі спеціального пластику, з додатковим зовнішнім шаром смоли для збільшення еластичності проти розширення льоду.
Розмір скульптури: 580x250x560 ммХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MIR08 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Вага (нетто) | 8 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 690 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 118 ₴
