Martellato Силіконова форма для випічки SFT326/Y

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) SFT326/Y
Відправка з 10 червня 2026686 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма силіконова Martellato SFT 326/Y. Використовується для тортів, сорбетів, мусів, піци. Виготовлено з 100% безпечного силікону. Можна використовувати в духовці, та шафі шокового охолодження.
- Виготовлено з силікону
- Температура використання -60°C – +230°C
- Проста в очистці
- Кільце для кращої стабілізації та керування зі скловолокна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SFT326/Y |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 65 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Тип | Форми кондитерські |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴
