Martellato Пластикова форма з круглими отворами TFP20

- В наявності
- Код: (Склад 40) TFP20
1 555 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма пластикова Martellato TFP 20, з круглими отворами.
- Виготовлено з пластику
- Розмір отворів: Ø200 мм
- Кількість отворів: 4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TFP20 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Довжина: | 590 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 555 ₴
