Martellato Пластикова креманка прозора PMOCO012

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) PMOCO012
Відправка з 10 червня 20261 084 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір креманок Martellato PMOCO012.
- Об’єм: 140 мл
- Розмір: 73x81x67 мм
- Кількість: 100 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | PMOCO012 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 67 мм |
| Глибина | 81 мм |
| Об'єм, л | 0,14 |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 084 ₴
