Martellato Пальник газовий

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) CANNELLOPRO
Відправка з 10 червня 20262 590 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горілка Martellato CANNELLO PRO, газова.
- Багаторазова заправка
- Поставляється без газу
Час горіння при повній заправці: до 60 хв
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CANNELLOPRO |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 198 мм |
| Глибина | 74 мм |
| Об'єм, л | 0,14 |
| Тип | Аксесуари кондитерські |
| Ширина | 154 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴
