Martellato Набір для формування десертів

- В наявності
- Код: (Склад 40) CREAM1
6 200 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір Martellato 676905, для формування десертів.
Комплектація: рамка без дна, плаский піднос, гофрований піднос, 2 шпателіХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CREAM1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴
