Martellato Набір видавлювачів з підставкою MONOP.C007

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) MONOP.C007
Відправка з 10 червня 20263 894 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір видавлювачів Martellato MONOP. C007, з підставкою.
Розмір: Ø75.5x72.5 ммКількість отворів: 35
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MONOP.C007 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 600 мм |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 894 ₴
