Martellato Металевий скребок RAS3

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) RAS3
Відправка з 11 червня 2026923 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скребок Martellato RAS 3. Виконано з нержавіючої сталі. Товщина леза 0.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RAS3 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Довжина: | 145 мм |
| Тип | Аксесуари кондитерські |
| Товщина | 0,5 мм |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴
