Martellato Металева форма

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 11H4L36
Відправка з 11 червня 2026866 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кондитерська форма Martellato 11H4L36. Виготовлено з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 11H4L36 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 385 мм |
| Тип | Аксесуари кондитерські |
| Ширина | 262 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴
