ICB Мобільний контейнер для ChocoHot Two

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) MC2
Відправка з 10 червня 202634 395 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер мобільний ICB MC2, для ChocoHot Two.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | ICB Tecnologie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MC2 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 1150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 395 ₴
