ICB Машинка для розтоплювання шоколаду 3.5L

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) SC3.5L
Відправка з 10 червня 202623 990 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина для плавлення шоколаду
Ця машина призначена для розтоплення та підтримки температури шоколаду. Вона складається з міцної пластикової конструкції зі знімним контейнером і кришкою з нержавіючої сталі, щоб забезпечити швидке та ефективне очищення.
Машина для плавлення шоколаду використовує суху систему для нагрівання контейнера знизу та з боків, щоб забезпечити рівномірну температуру шоколаду.
Температура контролюється за допомогою аналогового термостату та може бути регульована до 50°C.
- Температура: регульована до 50°C
- 1 ємність 3,5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | ICB Tecnologie |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SC3.5L |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 415 мм |
| Об'єм, л | 3,5 |
| Потужність | 80 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 990 ₴
