ICB Машинка для розтоплення шоколаду Carap Hot One

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) CP1
Відправка з 10 червня 202656 649 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
CARAPHOT ONE — машина для плавлення шоколаду
CARAPHOT ONE — машина для плавлення шоколаду призначена для розтоплення та підтримки температури шоколаду. Усередині CarapHot One є знімний карапін, куди ви можете заливати шоколад, соуси, глазурі, креми, які можна використовувати для того щоб, занурювати морозиво на паличці, доповнення та декорування морозива, замороженого йогурту тощо.
Особливості апарату для плавлення шоколадну CARAPHOT ONE :
- Висота контейнера 25 см, ідеально підходить для повного занурення продуктів.
- Знімний контейнер з нержавіючої сталі.
- Суха система нагріву, щоб гарантувати однорідну температуру.
- Аналоговий термостат для регулювання температури.
- Можливість елегантно встановити машину на прилавку завдяки монтажному набору.
- Температура: регулюється до 50°C.
1 ємність 7 л.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | ICB Tecnologie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CP1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | ICB Tecnologie |
| Вага (нетто) | 10 кг |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Об'єм, л | 7 |
| Потужність | 500 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Машини для темперування шоколаду |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 649 ₴
