Sirman Лопата для піци 36х36 см

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 31083636
Відправка з 08 червня 20265 318 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата Sirman 31083636 , для піци 36x36 см. Виготовлена з алюмінію, легка та зручна в використанні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31083636 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Тип | Інше |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 318 ₴
