Rational Ємкість із нержавіючої сталі 2/1 GN h 65 мм

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 6013.2106
Відправка з 09 червня 20265 490 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємкість Rational 2/1 GN h 65 мм із нержавіючої сталі. Товщина матеріалу контейнерів Rational перевищує стандартну майже на 33%. Ця особливість гарантує максимальну стабільність, навіть при великих об’ємах заповнення, а також тривалий строк служби та зручність у користуванні, оскільки краї не гострі.
Глибина: 65 ммХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6013.2106 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Глибина | 65 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Розмір деко, мм | GN 2/1 |
| Тип | Гастроємкості |
| Ширина | 530 мм |
| Параметри дек і гастроємок | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 490 ₴
