Rational Ємкість із нержавіючої сталі 1/2 GN h 20 мм

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 6013.1202
Відправка з 09 червня 20261 271 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ємкість Rational 1/2 GN h 20 мм із нержавіючої сталі. Товщина матеріалу контейнерів Rational перевищує стандартну майже на 33%. Ця особливість гарантує максимальну стабільність, навіть при великих об’ємах заповнення, а також тривалий строк служби та зручність у користуванні, оскільки краї не гострі.
Глибина: 20 ммХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6013.1202 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Глибина | 20 мм |
| Довжина: | 325 мм |
| Розмір деко, мм | GN 1/2 |
| Тип | Гастроємкості |
| Ширина | 265 мм |
| Параметри дек і гастроємок | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 271 ₴
