Rational Ємкість з гранітною емаллю 2/1 GN h 20 мм

- В наявності
- Код: (Склад 40) 6014.2102
10 115 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер з гранітною емаллю Rational 2/1 GN h 20 мм чудово підходить для приготування відкритих пирогів, виробів зі здобного тіста та піци. Відмінна теплопровідність гарантує рівномірне підрум’янювання також з нижнього боку випічки. Контейнер має повністю сформовані кути, отже, кутові шматочки зберігатимуть форму.
Глибина: 20 ммХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6014.2102 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Глибина | 20 мм |
| Довжина: | 650 мм |
| Матеріал | Гранітна емаль |
| Розмір деко, мм | GN 2/1 |
| Тип | Гастроємкості |
| Ширина | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 115 ₴
