Martellato Пластикове деко h20 мм VASSOIOBMO

- В наявності
- Код: (Склад 40) VASSOIOBMO
517 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деко Martellato VASSOIOBMO. Створено для зберігання та захисту ваших творінь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VASSOIOBMO |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Тип | Деко |
| Ширина | 259 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 517 ₴
