Claveles Камінь для заточування 1000/3000

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 09416
Відправка з 10 червня 20262 306 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Камінь для заточування 3 Claveles 1000/3000. Двосторонній водяний камінь для заточування з нековзаючою підставкою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 09416 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Claveles |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Висота | 28 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Тип | Камінь для заточування |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 306 ₴
