Bartscher Решітка-гриль 600x400

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 133264
Відправка з 11 червня 20264 047 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Решітка-гриль Bartscher GN 600x400. Виконана з нержавіючої сталі.
Розміри : 600x400 ммХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 133264 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,4 кг |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Висота | 8 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Розмір деко, мм | 400х600 |
| Тип | Решітки |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 047 ₴
