Bartscher Решітка 2/3 GN 133212

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 133212
Відправка з 11 червня 20262 313 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 133212 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,79 кг |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Висота | 10 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Матеріал | Хромнікелва сталь 18/10 |
| Розмір деко, мм | GN 2/3 |
| Тип | Решітки |
| Ширина | 355 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 313 ₴
