Bartscher Піддон для жиру 600x400

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 525782
Відправка з 11 червня 20268 382 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піддон Bartscher 525782, для жиру 600x400. Виготовлено з нержавіючої сталі. Сумісно з піччю низькотемпературного приготування 120792.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид запчастини | Піддон |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 525782 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,2 кг |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Розмір деко, мм | 400х600 |
| Тип | Інше |
| Ширина | 605 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 382 ₴
