Bartscher Каструля 25 л 100440

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 100440
Відправка з 11 червня 202611 272 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каструля Bartscher 100440, 25 л. Підходить до будь-яких плит.
- Термоізольовані ручки
- Підходить до індукційних плит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Каструля |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 100440 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,1 кг |
| Висота | 275 мм |
| Діаметр, ø | 430 мм |
| Об'єм, л | 25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 272 ₴
