Bartscher Деко A120702

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A120702
Відправка з 11 червня 20261 793 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деко 400x280 мм Bartscher A120702 для конвекційної печі A120880
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A120702 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 11 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Тип | Деко |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 793 ₴
