Bartscher Деко 2/3 GN

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A101195
Відправка з 11 червня 20261 446 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Деко Bartscher 2/3 GN.
- Виготовлено з нержавіючої сталі
- Посилені краї
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A101195 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 115 кг |
| Тип | Кухонний інвентар |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Розмір деко, мм | GN 2/3 |
| Тип | (Протвені) Деко |
| Ширина | 354 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 446 ₴
