Rational Рамa з напрямними Tип 201

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 60.21.054
Відправка з 08 червня 2026103 067 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рама з напрямними Rational Tип 201 з високоякісної іржостійкої сталі відповідає найвищим вимогам якості та оптимально підходить до апаратів. Невелика висота рівня завантаження дозволяє швидко та ергономічно виконувати завантаження та розвантаження. Зручне транспортування страв забезпечується завдяки особливо великим, малошумним та гігієнічним тандемним колесам (CNS).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60.21.054 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Тип | Пароконвекційні печі |
| Висота | 1718 мм |
| Глибина | 809 мм |
| Ширина | 522 мм |
| Основні | |
| Кількість рівнів | 20 |
| Параметри дек і гастроємок | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 103 067 ₴
