Bartscher Конвекційна піч AT110 120789

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 120789
Відправка з 09 червня 202639 309 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Конвекційні печі використовуються для різноманітних завдань у галузі приготування їжі. Основні переваги конвекційних печей полягають в тому, що вони використовують принцип конвекції - циркуляцію гарячого повітря, щоб рівномірно прогрівати та готувати їжу. Піч конвекційна AT110 - піч інтегрується в серію потужних пристроїв AT, які відзначаються розумним грилем, можливістю запікання та смаження до 300°C.
Температура в печі регулюється в діапазоні від 50 до 300°C, надаючи повний контроль над процесом готування. Завдяки короткому часу нагріву (3 хвилини до 180°C) та можливості встановлення таймера від 0 до 120 хвилин, конвекційна піч дозволяє ефективно та точно готувати ваші страви.
Конвекційна піч Bartscher AT110 ідеально підходить для випічки з листкового тіста (круасани, слойки пироги та інше), розігріву заморожених продуктів, приготування різноманітних гастрономічних страв, таких як мясо, риба, овочі. Піч конвекційна ідеально використовується як професійне обладнання на кухнях ресторанів, в пекарнях та кондитерських.
Особливості конвекційної печі AT110:
- Механічне регулювання температури
- Подвійне засклення дверцят
- Знімні направляючі
- Звуковий сигнал закінчення часу
- Заокруглені кути камери
- Циркуляція повітря
Комплектація: решітка 1/2 GN (3 шт).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bartscher |
| Кількість рівнів | 3 |
| Параметри листів і гастроємкостей | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120789 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 27 кг |
| Тип | Пароконвекційні печі |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Потужність | 2,7 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/2 |
| Тип | Конвекційні печі |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 39 309 ₴
