Stalgast Нагрівальний елемент для марміту

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 430300
Відправка з 07 червня 20264 741 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрівальний елемент для марміту Stalgast 430300. Четвертина кола.
Температурний режим: 65°C-90°CСумісно з: 434090, 434099, 437010, 437011
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 430300 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Тип | Теплове обладнання |
| Глибина | 200 мм |
| Потужність | 250 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Аксесуари для теплового обладнання |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 741 ₴
