RM Gastro Плита SPS 708 G

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 117260104
Відправка з 09 червня 2026139 313 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита SPS 708 G оснащена 4 конфорками з латуні. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщені пальники: 3х 8,5 кВт, 1х 4 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Чавунні решітки на пальниках дозволяють безпечно розміщувати великі посудини на плиті, забезпечуючи стабільність та комфорт під час приготування.
Плита газова для настільного застосування або застосування у «мостовій» системі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | SPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117260104 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 49,2 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 4 |
| Потужність | 29,5 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Плити |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139 313 ₴
