RM Gastro Плита SPL 740 E

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 117260128
Відправка з 10 червня 2026115 613 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична плита SPL 740 E оснащена 2 чавунними конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
Розмір конфорки 300 мм х 300 мм, потужністю 3 кВт кожна, що дозволяє швидко і рівномірно нагрівати посуд з будь-яким обємом.
Вбудований внутрішній термозахист від перегріву гарантує безпеку використання, запобігаючи можливість пошкодження плити в разі надмірного нагрівання.
Розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Плити |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117260128 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 53,6 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 2 |
| Потужність | 6 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 115 613 ₴
