RM Gastro Плита SPB 780 G

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 117260389
Відправка з 11 червня 202690 268 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита SPB 780 G обладнана 4 чавунніми конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщені пальники: 3х 6 кВт, 1х 3,5 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Чавунні решітки на пальниках дозволяють безпечно розміщувати великі посудини на плиті, забезпечуючи стабільність та комфорт під час приготування.
Розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | RM Gastro |
| Тип | Плити |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117260389 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 58,4 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 4 |
| Потужність | 21,5 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Ширина | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 268 ₴
