RM Gastro Плита SP 740 G

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 117260144
Відправка з 09 червня 2026100 582 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова плита SP 740 G обладнана 2 чавунніми конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
У складі плити розміщені два пальники: один потужністю 4,5 кВт, а інший - 7,5 кВт, що забезпечує швидке та ефективне приготування будь-яких страв.
Чавунні решітки на пальниках дозволяють безпечно розміщувати великі посудини на плиті, забезпечуючи стабільність та комфорт під час приготування.
Розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117260144 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 39 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 730 мм |
| Кількість комфорок | 2 |
| Потужність | 12 кВт |
| Підключення тип | газ |
| Тип | Плити |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 582 ₴
