RM Gastro Піч для піци FP 38 R

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 104200100
Відправка з 09 червня 202641 042 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч для піци FP 38 R - пристрій виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, що робить його стійким до механічних пошкоджень і простим у догляді. Піч має одну камеру з шамотною плитою, яка підходить для приготування свіжої піци та невеликих закусок.
Піч має ручне управління та окреме керування для верхнього та нижнього нагрівальних елементів, що гарантує точний вибір параметрів в залежності від страви, що готується.
Основні характеристики:
- внутрішній розмір: 410 мм x 370 мм x 90 мм,
- місткість: 1х Ø35мм,
- поверхня для випікання печі для піци виготовлена шамотної плити,
- підсвітка камери,
- ручне керування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | RM Gastro |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 104200100 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 23,5 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 274 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Потужність | 2,0 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 575 мм |
| Основні | |
| Кількість рівнів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 042 ₴
