RM Gastro Піч для піци E 4

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 104200400
Відправка з 10 червня 202695 380 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піч для піци E4 - це пристрій, який відмінно підійде як в піцеріях, так і в барах і ресторанах. Нижня частина камери вистелена шамотним каменем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом.
Функції верхнього і нижнього нагрівальних елементів з окремим регулюванням дозволяють налаштувати процес випікання під індивідуальні переваги, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Виробники RM забезпечили найвищий захист від втрати тепла всередині камери. Піч оснащена регульованим паровідводом, що допомагає уникнути конденсації вологи всередині камери.
Для постійного контролю піч обладнана термометром, що дозволяє зчитувати температуру в камері.
Основні характеристики:
- місткість: 4x піци Ø 330 мм,
- внутрішній розмір: 700 х 700 х 150 мм,
- верхній та нижній нагрів регулюються окремо,
- термометр,
- освітлення камери,
- регульований вихід пари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Виробник | RM Gastro |
| Кількість рівнів | 1 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 104200400 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 54,2 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 412 мм |
| Глибина | 835 мм |
| Потужність | 4,8 кВт |
| Призначення печей | Пекарські |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 975 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 380 ₴
