RM Gastro Гриль контактний PD 2020 RB

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 101005110
Відправка з 10 червня 202628 326 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контактний гриль PD 2020 RB з рифленою поверхнею виготовлений з повністю нержавіючої сталі і призначений для смаження на грилі. Окреме керування для кожної зони нагріву дозволяє вам готувати різні страви з різними температурними налаштуваннями одночасно.
Потужність конфорки плавно регулюється за допомогою регулятора. Контактний гриль має позиційний перемикач живлення та індикатор, який дозволяє оператору відразу дізнатися про стан пристрою - увімкнено/вимкнено, нагріває/не нагріває.
Для збору надлишків олії гриль обладнано ящиком для збирання олії.
Розмір поверхні: 570x240 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | PD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 101005110 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | RM Gastro |
| Вага (нетто) | 16,4 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 182 мм |
| Глибина | 322 мм |
| Потужність | 2,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Тип грилю | Контактні грилі |
| Форма поверхні | Рифлена |
| Ширина | 592 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 326 ₴
