Rational Підставка UG12 мобільна

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 60.30.926
Відправка з 10 червня 2026102 255 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Rational Підставка UG12 мобільна має 2 висувні полиці та 8 пар напрямних. Бічні стінки та верх закриті. Задня стінка відкрита.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rational |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60.30.926 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Rational |
| Висота | 672 мм |
| Глибина | 765 мм |
| Ширина | 965 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 255 ₴
