EasyLine Тостер EST-A-3

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) EST-A-3
Відправка з 10 червня 202625 492 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний конвеєрний тостер EST-A-3 виготовлений з нержавіючої сталі і ідеально підходить для використання під час фуршетів, шведських столів. Швидкість потоку регулюється плавним регулятором швидкості, забезпечуючи оптимальне приготування ідеальних хрустких тостів для гарячих бутербродів та сендвічів.
Особливості конвеєрного тостеру:
- Термоізольована камера
- 3 режими нагріву (нижній, верхній, нижній і верхній)
- Режим економії
- Регулювання швидкості конвеєра
- Час приготування: від 90 до 340 секунд
- Продуктивність: від 120 до 350 тостів за годину
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyLine |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EST-A-3 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 27 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Потужність | 2,45 кВт |
| Продуктивність | 120 шт/год |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тостері |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 492 ₴
