Bartscher Тостер кварцевий дворівненвий A151600

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A151600
Відправка з 10 червня 202617 920 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кварцевий дворівневий тостер є незамінним пристроєм для смаження та розігріву хліба, піци, гамбургерів та інших продуктів для вашої їдальні чи фуршету. Цей прилад рекомендований для невеликих закладів громадського харчування, автозаправок і магазинів.
Основні характеристики:
- Кварцове випромінювання для ефективного підсмажування хліба
- Таймер до 15 хвилин для точного контролю часу приготування
- Прилад має 2 решітки гриль
Внутрішня поверхня: 355x240 мм
У комплекті щипці для зручного використання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Bartscher |
| Колір корпусу | Інший |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A151600 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 10,3 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 405 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Кількість рівнів | 2 |
| Потужність | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тостері |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 920 ₴
