Bartscher Пристрій для приготування хот-догів A120408

- Під замовлення
- Код: (Склад №40) A120408
Відправка з 04 червня 202626 317 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій для приготування хот-догів Batscher A120408, зі стержнями для булок. Дозволяє готувати сосиски на паровій бані, більш того, вона може застосовуватися для підтримки оптимальної температури вже обсмажених сосисок і булочок.
- Виконано з нержавіючої сталі
- Контрольна лампа
- Скляна колба діаметром 200 мм, та висотою 240 мм
- Резервуар для води 1.25 л
- Вімікач
- Запобіжний термостат
- Плавне регулювання температури
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A120408 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,63 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Потужність | 960 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 317 ₴
