Bartscher Пристрій для підігріву сосисок 2KA20

- Під замовлення
- Код: (Склад №40) A120466
Відправка з 04 червня 202634 241 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пристрій для підігріву сосисок Batscher 2KA20.
- Виконано з нержавіючої сталі
- Контрольні лампи
- 2 ванни
- Роздільне регулювання
- Зливні крани для кожної ванни
- Вімікач
- Термостат
Розміри ванни: 240x300x150 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A120466 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 10,4 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Потужність | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Теплова вітрина |
| Ширина | 535 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 241 ₴
