Bartscher Плита електрична 1K2000

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 105321
Відправка з 09 червня 202667 632 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плита електрична 1K2000 - незамінний пристрій як в невеликому ресторані, так і на домашній кухні. Корпус з нержавіючої сталі забезпечує легке очищення та стійкість до механічних пошкоджень, таких як подряпини, відколи та вмятини.
Зручне 6-ступінчасте регулювання температури за допомогою ергономічної ручки забезпечує легке та комфортне управління електричною плитою. Також, світловий індикатор інформує про роботу плити, дозволяючи з легкістю контролювати її функціональність.
Основні характеристики:
- 1 конфорка (Ø 220 мм)
- 6 рівнів потужності
- Захист від перегріву
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Bartscher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 105321 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 7,35 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Кількість комфорок | 1 |
| Потужність | 2,0 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Плити |
| Ширина | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 632 ₴
