Bartscher Марміт перших страв Hotpot 1x6.5 л

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 605065
Відправка з 07 червня 202621 678 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричний марміт для сперших страв Hotpot з обємом 6,5 л - незамінний прилад в кожному ресторані, де обслуговується фуршет. Працює за принципом парової лазні - вода нагрівається теном і при нагріванні утворюється пара, який підігріває вміст гастроємності.
Виготовлений з нержавіючої сталі, він гарантує довговічність, стійкість до механічних пошкоджень, легкість чищення та безпечність харчових продуктів.
Діапазон температур від 35 до 95°C, є можливість регулювання потужності нагріву відповідно до ваших потреб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 605065 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,5 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Об'єм, л | 6,5 |
| Потужність | 200 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 678 ₴
