Bartscher Марміт пересувний ТВ2110

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 200254
Відправка з 07 червня 202684 687 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пересувний марміт Bartscher ТВ2110 є дуже корисним пристроєм для організації різноманітних заходів та прийомів, тому він не повинен бути відсутнім у жодному фуршеті чи кейтеринговій компанії. Виготовлений з нержавіючої сталі, він гарантує стійкість до механічних пошкоджень, легкість чищення та безпечність харчових продуктів.
Основні характеристики:
- Ємність камери: 2xGN 1/1 глибиною 200 мм з подвійними стінками, що забезпечують тривале збереження тепла.
- Тип обігріву: Сухий обігрів.
- Температурний діапазон: 30 - 90°C з окремим регулюванням зон нагріву.
- Мобільність: 4 поворотні колеса, 2 з яких можна зафіксувати, що забезпечує простоту у використанні.
- Оснащення: Довгий 3-метровий кабель, який дає широкий вибір можливостей для підключення марміта.
Пристрій для самостійного монтажу. Гастроємності в комплект не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200254 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 32 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 855 мм |
| Глибина | 820 мм |
| Потужність | 1 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 687 ₴
