Bartscher Марміт пересувний WB2110

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 200261
Відправка з 07 червня 202697 692 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пересувний марміт Bartscher WB2110 є дуже корисним пристроєм для організації різноманітних заходів та прийомів, тому він не повинен бути відсутнім у жодному фуршеті чи кейтеринговій компанії.
Виготовлений з високоякісної хромонікелевої сталі, він гарантує стійкість до механічних пошкоджень, легкість чищення та безпечність харчових продуктів.
Основні характеристики:
- Ємність ванни: 2xGN 1/1 глибиною 200 мм з водяним нагрівом.
- Температурний діапазон: 30 - 90°C з окремим регулюванням зон нагріву.
- Мобільність: 4 поворотні колеса, 2 з яких можна зафіксувати.
- Оснащення: Кабель довжиною 1,6 метра та зливний кран.
Мобільний марміт поставляється повністю зібраним. Гастроємності в комплект не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 200261 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 38,8 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 910 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Матеріал | Хромнікелва сталь |
| Потужність | 1,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 655 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97 692 ₴
