Bartscher Марміт Chafing Dish 1/2 GN 500481

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 500481
Відправка з 07 червня 20263 468 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Марміт Chafing Dish Bartscher розміром 1/2 GN - незамінне обладнання для будь-якої компанії готелю та громадського харчування. Здатність підтримувати задану температуру протягом тривалого часу робить його ідеальним для організації різноманітних свят і заходів.
Міцність та якість матеріалівМарміт Chafing Dish виготовлений з хромонікелевої сталі, відмінно розподіляє тепло, легко миється, стійкий до вмятин, подряпин і сколів, підходить для контакту з харчовими продуктами.
Безпека та зручність у використанніСвітловий індикатор інформує про роботу приладу. Ергономічні ручки дозволяють безпечно переносити Марміт Chafing Dish з гарячим вмістом.
Розмір контейнера: GN 1/2 65 мм.
В комплекті: кришка (1 шт), контейнер для води (1 шт), підставка для пальника (1 шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 500481 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 2,7 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Розмір деко, мм | GN 1/2 |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 375 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 468 ₴
