Bartscher Марміт 5.5 л A100155

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A100155
Відправка з 07 червня 20263 873 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Марміт Bartscher обємом 5,5 л відмінно підійде як для невеликих закладів громадського харчування, так і для домашньої кухні. Виготовлений з алюмінію, пристрій є водночас міцним і легким, тому його легко переносити. Крім того, марміт легко підтримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Обєм: 5,5 л
- Матеріал: Алюміній
- Ергономічні термоізольовані ручки: Запобігають ризику отримати опік від нагрітого пристрою.
- Діапазон температур: Від 20 до 96°C
- Прозора кришка: Дозволяє швидко оцінити рівень наповнення обігрівача.
- Регулювання температури: 3 рівні
- Внутрішня чаша: Знімається для легкого очищення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A100155 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,4 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 276 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Об'єм, л | 5,5 |
| Потужність | 280 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Марміти |
| Ширина | 345 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 873 ₴
