Bartscher Макароноварка SNACK 132260

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 132260
Відправка з 09 червня 202634 106 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична пастоварка SNACK 132260 призначена для професійного приготування пасти у великих обсягах. Це обладнання широко використовується в ресторанах, їдальнях та інших закладах громадського харчування, де потрібно швидко і якісно готувати макаронні вироби.
Макароноварка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії та механічних пошкоджень. Ручка регулювання дозволяє точно встановити температуру обробки, таким чином запобігаючи переварювання макаронів. Максимальна температура становить 110°C.
- Тип: Настільна
- Розміри ванни: 240x300x200 мм
- В комплекті корзина: 210x235x100 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 132260 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 6,75 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Об'єм, л | 7 |
| Потужність | 3,4 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Пастоварки |
| Ширина | 305 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 106 ₴
