Bartscher Лампа теплова срібна 114278

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 114278
Відправка з 09 червня 20268 555 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Теплова лампа Bartscher - призначена для розігріву готових страв або підтримання їх в теплому стані. Підігрівач страв практичний прилад, який повинен бути в кожному ресторані при готелі. Обігрів за допомогою ІЧ обігрівача дуже ефективний і абсолютно безпечний для їжі.
Стельове кріплення - зручне і практичне рішення, оскільки лампа для підігріву страв не потребує додаткового місця на столі. Регульований спіральний кабель, оснащений системою поворотного переміщення, дозволяє встановити довжину кабелю в діапазоні 650 - 1600 мм, завдяки чому висоту пристрою можна регулювати під умови в приміщенні.
Лампа виготовлена з пофарбованої сталі, вона не тільки забезпечує гігієнічність і високу стійкість до механічних пошкоджень, але і робить пристрій дуже стильним.
Лампа матового срібла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 114278 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 1,04 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Матеріал | Лакована сталь |
| Потужність | 250 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 230 мм |
- Ціна: 8 555 ₴
