Bartscher Кришка для відра 3.5 л

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 609135
Відправка з 09 червня 2026982 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка Bartscher для відра 3.5 л .
Сумісно з: 609035Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 609135 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,15 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Тип | Аксесуари для теплового обладнання |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982 ₴
