Bartscher Кошик для фритюрів SNACK 165523

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 165523
Відправка з 09 червня 20263 006 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кошик для фритюрів Bartscher SNACK .
Розміри кошика: 195x245x140 ммСумісно з: A162810E, A162812E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 165523 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,8 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 225 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Об'єм, л | 8 |
| Тип | Аксесуари для теплового обладнання |
| Ширина | 195 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 006 ₴
