Bartscher Електрична сковорода A150155

- В наявності
- Код: (Склад 40) A150155
7 803 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електрична сковорода Bartscher A150155 - це універсальний прилад, який дозволяє смажити, запікати і підтримувати їжу в теплому стані. Пристрій ідеально підходить для невеликих ресторанів і фуд-траків, де на кухні не вистачає місця. Відносно невеликий розмір сковороди і швидкий час нагрівання роблять електричну сковороду рекомендованою для професіоналів і домашнього використання. Прилад виготовлений з легкого і стійкого до пошкоджень алюмінію , що значно підвищує мобільність електричної сковороди. Крім того, внутрішня робоча поверхня покрита антипригарним покриттям, що полегшує обсмажування мяса, риби та овочів.
- Виконана з алюмінію
- Безступінчасте регулювання температури
- Протипригарне покриття
- В комплекті кришка з нержавіючої сталі зі скляною вставкою
- Ємність сковороди Bartscher 10 л
- Внутрішня висота: 50 мм
- Внутрішні розміри: Ø515 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A150155 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 4,75 кг |
| Тип | Теплове обладнання |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Діаметр, ø | 515 мм |
| Об'єм, л | 10 |
| Потужність | 1,6 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Електричні сковороди |
| Ширина | 615 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 803 ₴
